firma.jpg

Polska firma

z międzynarodowym zasięgiem

Firmie SAZ od samego początku istnienia bliskie były dwie wartości: ambicja i profesjonalizm. Właśnie dzięki nim założona w 1989 roku rodzinna firma posiadająca wyłącznie polski kapitał tak dynamicznie się rozwijała i dziś jest wiodącym producentem akcesoriów do mebli, znanym z wysokiej jakości, rzetelności i terminowości. Dobre relacje z klientami, a przede wszystkim wykonanie oferowanych towarów zaowocowały wieloma propozycjami współpracy, w tym współpracy eksportowej (m.in. Rosja, Niemcy, Litwa, Dania).
W 2016 r z przekształcenia Firmy Produkcyjnej SAZ Stanisław Zakrzewski powstała firma SAZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, która w swoim obecnym kształcie do dnia dzisiejszego kontynuuje długoletnią działalność firmy matki. W chwili obecnej spółka SAZ prowadzi produkcję w dwóch oddziałach – zakład produkcyjny I w Rzeszotarach i II w Sieprawiu.

firma.jpg
box1.jpg
box2.jpg
box3.jpg
box4.jpg

Duże możliwości produkcyjne dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu

Własny park maszynowy, nieustannie unowocześniany, pozwala na samodzielną realizację produkcji na najwyższym możliwym poziomie. Możliwe jest to przy współudziale działu technologicznego, tworzonego przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem, którzy weryfikują przebieg procesów produkcyjnych i nieustannie go doskonalą. Dzięki temu możliwe jest tak duże zróżnicowanie produktów, jakim w swoim portfolio pochwalić się może firma.

Nieustanna

kontrola jakości

W ciągu przeszło ćwierć wieku istnienia marka „SAZ” wypracowała restrykcyjne procedury kontroli jakości produktów. Stosujemy je na każdym etapie projektowania i produkcji akcesoriów do mebli. Jakość naszych produktów sprawdzana jest w niezależnych jednostkach badawczych. Współpracujemy m.in. z: Laboratorium TUV Rheinland LGA GmbH, Laboratorium Proton Sweden, Laboratorium ITCS, Instytut technologii drewna.

Wieloletnia współpraca z potentatami branży meblarskiej jest najlepszym potwierdzeniem, że oferta sygnowana marką „SAZ” spełnia międzynarodowe standardy.

qualitycontrol.jpg
quality1.jpg
quality2.jpg
quality3.jpg
quality4.jpg