Miedzynarodowa firma z rodzinną Tradycją

Marce „SAZ” od samego początku istnienia bliskie były dwie wartości: ambicja i profesjonalizm. Właśnie dzięki nim założona w 1989 roku rodzinna firma tak dynamicznie się rozwijała. Dziś „SAZ” jest wiodącym producentem akcesoriów do mebli, znanym z wysokiej jakości, rzetelności i terminowości. Obecnie do klientów firmy należą liderzy polskiego oraz międzynarodowego rynku meblarskiego.

Ekspansja na rynki międzynarodowe

Marka „SAZ” jest partnerem wielu wytwórców mebli z Polski i zagranicy – w tym jeden z największych producentów wyposażenia wnętrz na świecie. Dobre relacje z klientami zaowocowały wieloma propozycjami współpracy eksportowej.

Gwarancja jakości

W ciągu przeszło ćwierć wieku istnienia marka „SAZ” wypracowała restrykcyjne procedury kontroli jakości produktów. Stosujemy je na każdym etapie projektowania i produkcji akcesoriów do mebli. Wieloletnia współpraca z potentatami branży meblarskiej jest najlepszym potwierdzeniem, że oferta sygnowana marką „SAZ” spełnia międzynarodowe standardy.

Duże możliwości produkcyjne

Firma „SAZ” rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Na przestrzeni tych lat nasze przedsiębiorstwo stało się poważnym partnerem wielu producentów mebli dzięki wysokim standardom jakości, wiedzy, doświadczeniu i terminowemu realizowaniu zamówień.

Wysokiej klasy technolodzy

Dział technologiczny „SAZ” tworzą specjaliści o wieloletnim doświadczeniu. Nieustannie doskonalą oraz weryfikują oni przebieg procesów produkcyjnych. Stworzone w ten sposób rozwiązania zapewniają firmie oraz jej produktom przewagę konkurencyjną na wymagającym rynku międzynarodowym.

Młoda, znakomicie przeszkolona kadra

Utrzymanie najwyższych standardów produkcji wymaga zatrudnienia odpowiednio wykwalifikowanej kadry. Stawiamy na młodą, ambitną załogę, rekrutowaną na podstawie ściśle określonych wymagań i nieustannie podnoszącą kwalifikacje. Stwarzamy możliwości rozwoju i samorealizacji. Stale tworzymy nowe miejsca pracy.

Nowoczesny park maszynowy

Dzięki własnemu parkowi maszynowemu całość produkcji przeprowadzamy we własnym zakresie, pod ścisłą kontrolą.